Gratis Verzending 2.0 mm 1x8 ABS Vak PLC Splitser Module FC/APC Aansluiting van de Vezel Optische PLC Splitser

€17.22

In winkelwagen


SKU: #c2748

Beschikbaar: Op voorraad

Staat: Nieuw

Specificatie

  • Model Aantal: HY-PLC
  • Richtinggevoeligheid: meer dan 55dBm
  • Merknaam: TRENSBATTER
  • Tussenschakeldemping: 10.2 dBm
  • Werkende Golflengte : 1260nm-1650nm
  • Aansluiting: FC/APC
  • Item: 1*8 PLC Splitser Module
  • Vezel Diameter: 2mm
  • Vezel Lengte: 1m-1.5 m
  • Werkende temperatuur: -40 tot 85
  • Return Loss: meer dan 55dBm

Gratis Verzending 2.0 mm 1x8 ABS Vak PLC Splitser Module FC/APC Aansluiting van de Vezel Optische PLC Splitser

Kenmerken

*Uitstekende Mechanische,Kleine Grootte

*Hoge Betrouwbaarheid

*Lage tussenschakeldemping en lage Polarisatie is Afhankelijk van het verlies

*Hoge kanaal telt

*Uitstekende Stabiliteit van het Milieu en op grote Schaal Gebruikt

Toepassingen

*FTTx-Implementaties(GPON/BPON/EPON)

*Kabel tv (CATV)

*Lokale netwerken (LAN)

*Test apparatuur

*Passieve optische netwerken(PON)

Specificaties 1 1xN (met connector) (Aantal Kanalen) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Operationele Wavelenth) 1260 tot 1650 P Niveau tussenschakeldemping 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Niveau tussenschakeldemping 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Uniformiteit) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (Return Loss) meer dan 55 (Directiviteit) meer dan 55 (Type vezel) ITU G657A (Bedrijfstemperatuur) -40 tot 85 (Pigtail lengte) 1m of 1,5 m of op maat

Bestel Informatie

PLC ' s Poort Type Kabel Type Vezel Lengte Aansluiting Type Pakket Stijl

PLC Splitser

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Anderen Opgeven

0,25 mm Kale glasvezel

Lint-Vezel

Fan-out met 0,9 mm Losse Buis

2.0 mm Kabel

3.0 mm Kabel

1 meter

1,5 meter

opgeven

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Anderen Opgeven

Roestvrij stalen huls

Kunststof Module

19 1U Rack Mount

Anderen Opgeven

BETALING

1. Wij accepteren betaling via borg, de Western Union en T/T. De beste manier is een directe online betaling,kunt u zelf kiezen. Als u wilt gebruik maken van andere betalingsvoorwaarden, laat het ons vooraf weten als u de bestelling.

2. Volledige betaling dient te geschieden binnen 7 dagen na het plaatsen van uw bestelling of de bestelling ongeldig of geannuleerd worden door het systeem.

3. Zorg ervoor dat u klaar bent met alle gedetailleerde informatie zoals contactpersoon, adres, postcode en telefoonnummer bij het invullen van uw koper informatie.

VERZENDING

1. Wij verzenden de producten binnen 5 werkdagen nadat de volledige betaling is bevestigd.

2. Wij kunnen zorgen voor de internationale scheepvaart diensten als volgt te werk:

China Post Air Mail, HONGKONG Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. De standaard manier is door de China post air mail en HONGKONG post air mail.

3. De koper is verantwoordelijk voor insurrance, problemen en schade veroorzaakt door verzending service zoals ongevallen, vertragingen of andere problemen. Daarnaast zijn wij niet verantwoordelijk voor eventuele douanerechten of import belasting, deze kosten zijn niet inbegrepen in de prijs van het item en verzendkosten.

GARANTIE&GARANTIE

1. Alle goederen worden geïnspecteerd en getest voor verzending. als u niet tevreden bent met de goederen, kunt u wisselen de artikelen binnen 7 dagen en moet u contact opnemen met ons, binnen 24 uur na ontvangst van de artikelen.

2. De administratie-en verzendkosten niet terugbetaald en dient de klant verantwoordelijk voor alle kosten van het retourneren en reshipping.

3. Alle geretourneerde artikelen moeten in de oorspronkelijke staat, inclusief doos en toebehoren. Man-made gebreken zijn niet gegarandeerd, zoals gebroken, bekrast en zo verder.

4. Voor alle items, gebruik EMS of uw lokale postkantoor terug te sturen wanneer

FEEDBACK

1. Koper vroege bevestiging zal zeer gewaardeerd worden na ontvangst van de items.

2. Aangezien uw feedback is zeer belangrijk voor ons bedrijf de ontwikkeling, zijn wij oprecht nodigen u uit om positieve feedback te geven voor ons op als u tevreden bent met ons product en onze service. Het zal alleen maar neem je 1 minuut, maar dit 1 minuut is het uiterst essentieel belang voor ons.

3. Neem contact met ons op voor het verlaten van een negatieve of neutrale feedback. We zullen met u samenwerken om problemen op te lossen.Dank u voor uw begrip.

Eenheid Type stukPakket Gewicht 0.5kg (1.10lb.)Grootte Van Het Pakket 15cm x 14cm x 2cm (5.91in x 5.51in x 0.79in)

Tags: splitter tv, doos kleding, VGA Splitter, Goedkope splitter tv, Hoge Kwaliteit box kleding, China vga splitter Leveranciers.